Menu

Autodesk 3ds Max – wersja 2013

Autodesk dla branży 3D


Cechy i ulepszenia w Autodesk 3ds Max 2013

Autodesk 3ds Max jest idealnym wyborem dla osoby potrzebującej wydajnego programu do modelowania, wizualizacji, renderingu oraz animacji 3D. Autodesk 3ds Max jest obecnie standardowo wyposażony w silnik renderujący Mental Ray oraz I-ray.Intergracja z Adobe After Effects

Najnowszy 3ds Max będzie potrafił eksportować kamery, światła i obiekty typu dumies wraz z animacjami bezpośrednio do Adobe Aftereffects


Polepszona integracja z Adobe Photoshop

Ulepszono możliwość współpracy z Adobe Photoshop. Możliwe stało się zapisywanie gotowego renderingu w formacie PSD przy jednoczesnym zachowaniu warstw itp.


System Render Pass’ów

Renderingi teraz mogą być łatwo rozdzielane na osobne pasma, co znacznie ułatwia compositing w programach zewnętrznych takich jak SMOKE lub After Effects. Wszystkie render passy można teraz zapisać w jednym pliku i korzystać z nich bez konieczności każdorazowego renderingu innego.Interaktywny rendering Iray w oknie Active Shade

Iray silnie wykorzystując technologie GPU Nvidii pozwala na interaktywny podgląd sceny w oknie Viewport.


Ulepszony system MassFX

Użytkownicy moga teraz cieszyć się wydajniejszym I dokładniejszym systemem symulacji fizycznych MassFX. Nowością jest system nCloth, który pozwala na symulację zdzierania tkanin i wspiera skomplikowaną hierarchię systemu RagDoll.


Postawienie na płynność pracy

Rozumiejąc, że małe problemy i spowolnienia pracy istotnie wpływają na czas wykonania projektu, nowy 3ds Max posiada ulepszone możliwości manipulacji obiektami podczas ich edycji.


Nowy layout wyposażony w zakładki

Od teraz można w łatwy sposób przełączać się przez różne ustawienia layoutu lub aranżacji ikon. Swoje ustawienia można przekazywać innym użytkownikom poprzez system presetów.


Selektywny retiming animacji

W nowym 3ds Max 2013 możemy zmienić timing dowolnego miejsca animacji, w o wiele lepszy sposób synchronizując lub dopasowując prędkości animacji do akcji lub scenariusza.


humanIK w pełni współpracujący z CAT

Od teraz stary nasze starsze animacje wykonane w systemie BIPED możemy zastosować w systemie CAT. Dzięki temu możemy wymieniać dane animacji pomiędzy wszystkimi programami Autodesk.


Zapisz się na newsletter
 
  Skontaktuj się z nami  


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the tree.


    Promocje

    Autodesk 3ds Max - wersja 2013, 5.0 out of 5 based on 1 rating