Menu

Dostęp do dodatkowych narzędzi w ramach subskrypcji AutodeskKategoria: Aktualności, Tagi:

foto duże5

Dostępne są trzy sposoby uzyskiwania dostępu do usług Autodesk w chmurze:

1. Bezpłatne konto A360
2. Dostęp w ramach subskrypcji Maintenance lub Desktop Subscription
3. Cloud Service Subscription

1. Autodesk A360 to usługa online w  której można przechowywać, pobierać, organizować oraz udostępniać rysunki i inne dokumenty.

foto art.5

OPCJE I KORZYŚCI
Po utworzeniu konta Autodesk można uzyskać dostęp do następujących możliwości i funkcji usługi Autodesk A360:

Bezpieczne przechowywanie rysunków i danych
Zapisywanie rysunków na koncie A360 jest podobne do przechowywania ich na bezpiecznym, obsługiwanym zdalnie dysku sieciowym.
Zdalny dostęp
W przypadku pracy w biurze w domu lub innej lokalizacji zdalnej, jest zapewniony dostęp do dokumentów znajdujących się na koncie A360 bez konieczności   kopiowania ich na laptop czy pamięć USB i noszenia ze sobą.
Zgodność ustawień niestandardowych
Obszary robocze, palety narzędzi, kreskowanie, pliki szablonu rysunku i ustawienia są automatycznie wykorzystywane po otwarciu rysunków programu  AutoCAD na innym komputerze.
Urządzenia przenośne
Dzięki usłudze AutoCAD 360 użytkownicy, ich współpracownicy i klienci mogą wyświetlać, edytować i udostępniać rysunki DWG znajdujące się na koncie A360, przy użyciu smartfonów oraz tabletów.
Przeglądanie i współpraca
Usługa A360 umożliwia nadanie osobom współpracującym, różnych poziomów dostępu do plików lub folderów. Można przyznać uprawnienia do przeglądania lub edycji w programach AutoCAD lub AutoCAD LT, albo do korzystania z usługi AutoCAD 360 w celu edycji plików DWG.
Udostępniając plik innym współpracownikom zaangażowanym w projekt możemy śledzić historię tworzenia rysunku, wprowadzać komentarze i uwagi i wymieniać się informacjami z innymi uczestnikami projektu.
Oprogramowanie i usługi w Internecie
Oprogramowanie do renderowania, analizy, przechowywania i udostępniania dokumentów można uruchamiać przy użyciu zasobów usługi A360 zamiast robić to na komputerze lokalnym.


2. Subskrypcja Maintenance lub Desktop Subscription

Uzyskasz dostęp do usług w chmurze i zasobów o pojemności 25 GB w chmurze dzięki oprogramowaniu użytkowanemu na zasadzie subskrypcji Maintenance Subscription lub Desktop Subscription.

Usługi w chmurze

Optymalizuj, analizuj, projektuj i renderuj, korzystając z mocy i wydajności chmury.

 buzzsaw Buzzsaw
Scentralizuj informacje o projekcie w chmurze i wymieniaj je z innymi. Zawiera 5 GB miejsca do przechowywania na 1 użytkownika w Buzzsaw.   Wymaga subskrypcji na oprogramowanie Vault Professional na poziomie Maintenance lub Desktop Subscription.
 energy Energy Analysis for Revit
Określ poziomy zużycia energii i koszty cyklu użytkowania budynku, używając narzędzia do analizy energetycznej. Dostęp do usługi Energy Analysis for Revit można uzyskać z poziomu oprogramowania Revit.
 green Green Building Studio
Przeprowadzaj całościowe analizy budynków, optymalizuj sprawność energetyczną i zmierzaj do neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla na wczesnych etapach procesu projektowania. 
 mockup Mockup 360
Współpraca z innymi użytkownikami na projektach 3D obiektów w czasie rzeczywistym. Ta wersja umożliwia współprace nad 5-cioma projektami jednocześnie. 
 optimazation Optimization for Inventor
Testuj wytrzymałościowe wiele wersji produktu. Twórz optymalne produkty, wyższej jakości i lepiej dopasowane w krótszym czasie.
 process Process Analysis 360
Modeluj, obliczaj i analizuj twój proces produkcyjny. Stwórz optymalny układ linii produkcyjnej. Specjalne narzędzie dostępne w pakiecie Factory Design Suite dostępne dla posiadaczy subskrypcji.
 rendering Renderowanie w usłudze A360
Skróć czas i koszty projektu, korzystając z renderowania w chmurze. Twórz efektowne, fotorealistyczne wizualizacje w chmurze bez obciążania komputera w biurze bez konieczności używania wyspecjalizowanego sprzętu.
 structural Structural Analysis for Revit
Zintegruj analizę wytrzymałościową z procesem modelowania informacji o budynku (BIM). Badaj i wizualizuj wyniki w programie Revit, minimalizując ryzyko błędów. 

 


3. Cloud Service Subscription

Usługi w chmurze – można uzyskać dostęp do narzędzi przez Internet bez konieczności instalacji oprogramowania na swoim komputerze. Dostępne są dla wybranych usług w chmurze Autodesk, które służą do tworzenia, edytowania, analizowania i udostępniania danych.

Użyteczny dostęp
W terenie, w biurze lub w domu — dostęp do chmury oznacza dostęp do plików projektowych, wydajnych narzędzi i zawsze aktualnego oprogramowania w dowolnym czasie i miejscu.

Usprawniona współpraca
Praca w chmurze oznacza bardziej przejrzystą komunikację w zespole, łatwiejszy dostęp do plików, możliwość udostępniania i bezpośrednie przejścia między etapami projektu. Wszystko to usprawnia procesy i współpracę w ramach projektu.
 
Pewne przechowywanie
Zapisuj swoje pliki w światowej klasy centrach danych w chmurze. Mając w usłudze A360 5 GB bezpiecznego miejsca do przechowywania danych na użytkownika, można zapisywać i udostępniać pliki współpracownikom i klientom.
 
Duża moc obliczeniowa
Praktycznie nieograniczona moc obliczeniowa chmury może pozwolić na zakończenie zadań, takich jak renderowanie, w ciągu kilku minut lub godzin, a nie dni. Odblokuj swój komputer i twórz szybciej symulacje, analizy i wizualizacje.