Menu

Corona 7 dla 3Ds Maxa! Czy znasz wszystkie nowości?

Corona 7 dla 3ds Max

Kategoria: 3ds Max, Tagi: ,

Corona 7 – aktualizacja! Szybsze renderowanie, lepsze wyniki, ułatwienie i przyspieszenie pracy w 3D! To wszystko i jeszcze więcej w najnowszej wersji – sprawdź szczegóły!


Corona 7 – premiera

Corona 7 miała premierę już jakiś czas temu, ale czy poznałeś wszystkie jej nowości?

Poniżej przedstawiamy liste wszystkich update’ów w najnowszej Coronie 7:

  • Nowy materiał fizyczny – Większy realizm bez dodatkowej pracy z Twojej strony oraz większa kompatybilność z innym oprogramowaniem i procesami roboczymi z mapami Metalness, wyborem typu Roughness czy Glossiness  i nie tylko.
  • Corona PRG Clear Sky Model to nowa nazwa „ulepszonego” modelu, która zawiera teraz elementy sterujące Volume Effect (perspektywa z lotu ptaka), Turbidity, Altitude, czy Horizon Blur
  • Renderowanie jest szybsze dzięki obliczaniu przejść w blokach (w większości przypadków niewidocznych), zoptymalizowanemu kryciu/absorpcji przy wielu trafieniach, szybszemu odszumianiu i ogólnemu przyspieszeniu, które wpływa nawet na puste sceny!
  • Istnieje również szybsze otwieranie scen dzięki ładowaniu tekstur i serwerów proxy w tle, co oznacza, że ​​możesz rozpocząć pracę ze sceną, nawet zanim wszystkie zasoby zostaną w pełni załadowane

Jeszcze więcej nowości – Corona 7

A jeżeli chcesz poznać jeszcze inne nowości – zachęcamy do obejrzenia filmu na Youtube, gdzie pokazane są wszystkie „features”:


Autor: Michał Chmielewicz | PCC Polska