Menu

Autodesk Inventor dla edukacji


Studencie, skorzystaj z pełnej funkcjonalności programów Autodesk

Aby w pełni móc korzystać z licznych narzędzi i funkcji oprogramowania Inventor trzeba wielu godzin pracy w programie. Możesz skorzystać z darmowych filmów czy tutoriali i samodzielnie uczyć się programu  na licencji studenckiej Inventor.

Możesz też wybrać kursy Inventor dla studentów i osób indywidualnych prowadzone przez certyfikowanych Instruktorów w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk. Będzie to najlepsza opcja jeśli zależy Ci na dokładnym i rzetelnym poznaniu narzędzi programu Autodesk Inventor w krótkim czasie.

W naszym Centrum Szkoleniowym możesz wybierać spośród różnych poziomów szkoleń z programu Inventor: poziom podstawowy, poziom zaawansowany. Mamy także w ofercie szkolenia Inventor online, tematyczne jak na przykład: konstrukcje blachowe, MES, Symulacja dynamiczna i analiza mechanizmów, Inventor iLogic. A jeśli żaden ze standardowych zakresów Tobie nie odpowiada, umów się z nami na szkolenie dedykowane z Inventor!

Nawet jeśli masz już za sobą pierwsze kroki w programie Inventor szkolenia prowadzone przez doświadczonych instruktorów z wieloletnią wiedzą praktyczną to dobra inwestycja. Pozwolą Ci uzupełnić posiadaną wiedzę, zlikwidować złe nawyki, prawidłowo wykonywać modele 3D i korzystać z nowych funkcji programu a w rezultacie pracować wydajnie i z przyjemnością.

Zobacz pełną ofertę szkoleń Inventor >>

 


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the cup.


    Promocje

    Autodesk Inventor dla edukacji, 5.0 out of 5 based on 1 rating