AutoCAD Inventor LT Suite

Branża mechaniczna

Pełen pakiet

AutoCAD Inventor LT Suite został wyposażony w Autodesk Inventor LT oraz AutoCAD LT czyniąc pakiet bardziej praktycznym oraz przystępnym dla projektantów elementów mechanicznych.


Inżynierowie dzięki korzyściom dostarczonym przez możliwość modelowania 3D, mogą w pełni uczestniczyć w procesie prototypowania cyfrowego i skuteczniej konkurować z innymi dostawcami.

Inventor LT oferuje znaczną część funkcji do parametrycznego modelowania 3D, zaś multi-CAD (AutoCAD LT) daje możliwość szybszej pracy dzięki zautomatyzowanym funkcjom na plikach DWG. Autodesk Inventor LT jest w pełni kompatybilny z załączoną wersją AutoCAD LT, jednego z najlepszych programów do kreślenia i detalowania w środowisku 2D, dzięki temu producenci mogą pracować na rzeczywistych danych DWG wspierając się środowiskiem modelowania przestrzennego i zwiększyć wydajność projektów 2D.


Zawartość pakietu AutoCAD Inventor LT Suite

 • AutoCAD LT
 • Autodesk Inventor LTPowody dla których warto przejść z AutoCAD LT na pakiet AutoCAD Inventor LT:

 • Szybsze projektowanie innowacyjnych części w środowisku 3D
 • Zautomatyzowane tworzenie i uaktualnianie rysunków produkcyjnych w formacie DWG
 • Umożliwiona współpraca z klientami i dostawcami przy użyciu danych 3D
 • Udostępnione projektowanie w środowisku 3D na podstawie posiadanych danych AutoCAD LT
 • Zwiększenie produktywności kreślenia 2D dzięki najnowszej wersji oprogramowania AutoCAD LT


Skontaktuj się z nami

AutoCAD Inventor LT Suite

Połączenie oprogramowań Autodesk Inventor LT oraz AutoCAD LT w pakiet umożliwia zwiększenie wydajności kreślenia w 2D i wprowadzenie modelowania 3D w tempie dostosowanym do inżyniera.


Dokumentacja projektu

Oprogramowanie AutoCAD Inventor LT Suite spełnia wszystkie standardy branżowe, dzięki czemu pozwala zwiększyć przewagę nad konkurencją. Jest to kompletny zestaw narzędzi do kreślenia i detalowania w środowisku 2D, umożliwia precyzyjne opracowywanie nawet bardzo złożonych rysunków technicznych.


Rozszerzona współpraca

Pakiet AutoCAD Inventor LT Suite zapewnia stabilność oraz kompatybilność wymiany danych w oryginalnym formacie DWG, podczas komunikacji z klientami czy tez współpracownikami.

Ponowne wykorzystanie danych oraz tworzenie pełniejszej dokumentacji staje się możliwe poprzez opcję załączania odnośników zewnętrznych do plików DWG – pliki graficzne, arkusze kalkulacyjne czy też podkłady DWF i PDF uzupełniają dokumentację techniczną w każdym szczególe potrzebnym dla wykonawcy czy producenta.


Optymalizacja pracy

Poszerzony interfejs użytkownika umożliwia dostosowania oprogramowania AutoCAD LT do indywidualnego sposobu pracy inżyniera. Nowy interfejs ma tylko jeden cel: zwiększenie produktywności użytkownika. Każda kolejna wersja programu zostaje wyposażona w ulepszone funkcje i dodatki zwiększające wydajność kreślenia w środowisku 2D.


Projektowanie w środowisku 3D przy użyciu danych z programu AutoCAD LT

Proste kopiowanie istniejących danych 2D i wklejanie do programu Inventor LT jest umożliwione dzięki płynnej interoperacyjności DWG. Dzięki oprogramowaniu Inventor LT inżynier może w pełni wykorzystać swoją znajomość programu AutoCAD i posiadane dane2D. Pakiet AutoCAD Inventor LT Suite dostarcza odpowiednie narzędzia do wykonania każdego zadania projektowego.


Szybsze projektowanie ulepszonych części

Projektowanie części mechanicznych w środowisku 3D jest umożliwione dzięki zaawansowanym funkcjom parametrycznego modelowania części w Autodesk Inventor LT. Dzięki temu nawet bardzo złożone części można projektować o wiele szybciej.

W oprogramowaniu Autodesk Inventor LT można generować rysunki produkcyjne, które aktualizują się automatycznie w trakcie wprowadzania zmian w trójwymiarowym modelu części. Dodatkowo poprzez AutoCAD LT inżynierowie mogą korzystać ze znajomych narzędzi 2d i szybko wprowadzać zmiany w rysunkach DWG.


Udostępnianie danych 2D i 3D

Przy istniejącej konkurencji na rynku producenci są zmuszeni do wykorzystywania i udostępniania trójwymiarowych modeli na równi z rysunkami 2D. Dziewki pakietowi AutoCAD Inventor LT Suite można łatwo współdzielić dane projektowe 2D i 3D z klientami oraz dostawcami bez konieczności używania wielu kosztownych oprogramowań do translacji plików.


Skontaktuj się z nami

AutoCAD Inventor LT Suite – wymagania sprzętowe i systemowe

Dla użytkowników korzystających z sytemu operacyjnego Windows.


Konfiguracja komputera dla systemu Windows:

System operacyjny
 • 64-bit Microsoft® Windows® 10
 • 64-bit Microsoft Windows 8.1  z aktualizacją KB2919355
 • 64-bit Microsoft Windows 7 SP1
 • 32-bit Microsoft Windows 7 SP1
Procesor Zalecany: Core i7, i5 lub równoważny, 3.0 GHz lub lepszy
Minimum:
64-bit Intel or AMD, 2 GHz lub szybszy
Pamięć Ram Zalecany: 12 GB RAM
Minimum: 
8 GB RAM
Karta graficzna z obsługą Microsoft Direct3D 11 (zalecana) lub wyższy, minimum Direct3D 10
Pozostałe
 • 40 GB miejsca na instalację
 • Napęd DVD-ROM
 • Ekran o rozdzielczości 1 280 x 1 024 lub wyższej
 • Dostęp do Internetu w celu pobierania plików oraz dostępu do Autodesk 360 i usługi Subskrypcji
 • Adobe Flash Player 15
 • Internet Explorer 11 lub równoważny
 • Oprogramowanie Excel 2010, 2013 lub 2016 do elementów iFeatures, iParts, oraz tworzenie projektów na podstawie arkuszy kalkulacyjnych, list materiałowych, BOM, itd.
 • Excel Starter®, Online Office 365® and OpenOffice® nie są wspierane
 • wymagany jest 64-bit Microsoft Office do eksportowania formatów Access 2007, dBase IV, Text i CSV.
 • Microsoft .Net Framework 4.6 lub wyższy

Zobacz stację roboczą do prac w programie Inventor LT

Zobacz polecaną stację roboczą do prac w programie Inventor LT – Stacja robocza HP Z240

Więcej stacji roboczych z naszej oferty >>

Dlaczego warto zamówić subskrypcję?


Rekomendujemy zakup subskrypcji do tego oprogramowania. Poniżej prezentujemy atuty takiego rozwiązania.


Zdobądź najnowszą wersję oprogramowania

Gdy w trakcie obowiązywania subskrypcji wydana zostanie nowa wersja oprogramowania, subskrybent otrzyma ją natychmiast. Uzyska on także dostęp do najnowszych dodatków i usprawnień zwiększających funkcjonalność.


Zyskaj dodatkową licencję, by móc pracować także poza biurem

Dzięki dodatkowej licencji AutoCAD Inventor LT Suite Home Use Benefit będzie możliwa praca w dowolnym miejscu. Dodatkowa instalacja i autoryzacja pozwala na korzystanie z oprogramowania w domu i poza biurem.


Korzystaj z nieograniczonej mocy obliczeniowej

Platforma Autodesk 360 to internetowa „chmura”, która znacząco usprawnia pracę dzięki nieograniczonej mocy obliczeniowej. Umożliwia ona pracę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.


Zaoszczędź do 70% kosztu ewentualnego uaktualnienia (upgrade)

Zakup subskrypcji może być nawet o 70% tańszy niż późniejszy zakup uaktualnienia (upgrade). Przewidywalne koszty i znajomość terminu odnowienia subskrypcji, sprawiają, że jest ona atrakcyjną formą planowania wydatków związanych z oprogramowaniem Autodesk, pozwalającą na wcześniejsze budżetowanie tych wydatków oraz optymalne rozłożenie inwestycji w czasie.


Nie trać czasu na wdrożenia i instalacje

Po otrzymaniu uaktualnienia (upgrade) subskrybent nadal może używać poprzedniej wersji programu. Nie ma konieczności przerywania prac nad projektem, by wdrożyć lub zainstalować najnowszą wersję.


Dopasuj wersję językową do potrzeb zagranicznych kontrahentów

Zmiana wersji językowej to opcja, która idealnie sprawdza się w przypadku współpracy z klientem zagranicznym. Od teraz wszystkie projekty można przedstawić jako zrealizowane w języku kontrahenta. Zdecydowanie podnosi to poziom konkurencyjności na rynkach międzynarodowych.


Skorzystaj z pomocy i wsparcia profesjonalistów

Subskrybent otrzymuje dostęp do internetowego Centrum Subskrypcyjnego, co zapewnia kompleksową obsługę subskrypcji od jej zarejestrowania, przez instalację po jej odnawianie. W przypadku problemów uzyska pomoc i wsparcie techniczne bezpośrednio od konsultantów firmy Autodesk.


Zdobądź dodatkową wiedzę dzięki szkoleniom e-Learning

Istnieje możliwość samodzielnego uzupełnienia wiedzy z zakresu obsługi i funkcji danego produktu. Szkolenia dostępne są w formie krótkich interaktywnych ćwiczeń i symulacji.


Jak zamówić subskrypcję?

Wystarczy skontaktować się z naszym działem sprzedaży. Konsultanci udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Więcej informacji prezentujemy na specjalnej stronie Subskrypcja Autodesk »


Dowiedz się więcej na temat subskrypcji

AutoCAD Inventor LT Suite – cena


Cena programu zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz rabatów, jakie jesteśmy w danym momencie zaoferować. Zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie.


Nasi konsultanci zaproponują optymalną ofertę cenową. Można się z nami skontaktować na kilka róznych sposobów:

 • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
 • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 10 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Dom.  Promocje

  AutoCAD Inventor LT Suite, 5.0 out of 5 based on 3 ratings