Menu

Bezpłatne warsztaty z Fusion 360Kategoria: Aktualności, Tagi: , , ,

Najbliższe warsztaty mechaniczne PCC Polska będą poświęcone tematowi Fusion 360 – chmurowej platformy projektowej stworzonej z myślą szeroko rozumianym przemyśle mechanicznym i wzornictwie przemysłowym. 


Uczestnicy na zajęciach dowiedzą się m.in. w jaki sposób Fusion 360 umożliwia szybką weryfikację pomysłów projektowych w jednym, łatwym w użyciu środowisku, poprzez możliwość szybkiego przeniesienia pomysłu od koncepcji do modelu, poprzez: modelowanie, dokumentację, analizy, obliczenia, wizualizacje, prezentacje, aż do produkcji.

DLA KOGO?

Spotkanie przeznaczone jest dla osób początkujących. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z podstawowymi funkcjami oprogramowania Fusion 360. Oprócz części teoretycznej przygotowany będzie zestaw ćwiczeń praktycznych do wykonania na naszych dedykowanych stanowiskach roboczych wyposażonych również w manipulatory 3D. Poznaj nowy rodzaj wszechstronnego narzędzia do rozwoju produktu, łączącego w sobie możliwości 3D CAD, CAM oraz CAE.


 

Fusion 360 jako zintegrowane środowisko
do projektów i symulacji

TERMIN:
27 marca 2017
Grupa I – godz. 09:00- 12:00
Grupa II – godz. 12:30- 15:30
PORUSZANE TEMATY:
– modelowanie parametryczne, modelowanie swobodne (freeform),
– tworzenie części i zespołów,
– przeprowadzanie symulacji i analiz,
– przygotowanie dokumentacji 2D,
– ustawienia renderu i wizualizacja.


 


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTACIE??

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, a ilość miejsc jest ograniczona – warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia i uzyskanie potwierdzenia uczestnictwa.

SZCZEGÓŁY I REJESTRACJA >>