Menu

AutoCAD WS for MacKategoria: Aktualności, Tagi:

Nowe portfolio produktów AutoCAD for Mac oferuje więcej możliwości milionom użytkowników oprogramowania do projektowania, tworzenia dokumentacji i współpracy.

AutoCAD 2012 for Mac został stworzony specjalnie na OS X Lion i stanowi platformę dla tworzenia atrakcyjnych projektów.

AutoCAD LT for Mac pozwala użytkownikom dokumentować projekty, optymalizować pracę oraz współpracować z zespołem projektowym i klientami. AutoCAD WS for Mac umożliwia użytkownikom przeglądanie i współpracę na plikach DWG w środowisku Mac.

Co więcej, użytkownicy AutoCAD WS mogą zapisywać pliki DWG w formacie PDF lub DWF i synchronizować je z ich bazującym w chmurze kontem AutoCAD WS, tworząc pliki, które można otworzyć z mobilnych aplikacji AutoCAD WS. AutoCAD WS jest dostępne wyłącznie w Mac App Store.


„Od czasu udostępnienia AutoCAD for Mac w zeszłym roku, opinie klientów są zdecydowanie pozytywne, co wyraźnie pokazuje potrzebę stworzenia oprogramowania do profesjonalnego projektowania na platformie Mac. Stworzenie AutoCAD LT i AutoCAD WS for Mac podkreśla nasze zaangażowanie w udostępnianie projektowania dla coraz większej liczby osób, co pozwoli im kształtować otaczający nas świat.”

– powiedział Amar Hanspal, wiceprezes, Autodesk Platform Solutions and Emerging Business.


AutoCAD 2012 for Mac zawiera wiele udoskonaleń dotyczących funkcjonalności, projektowania, tworzenia dokumentacji, komunikacji i licencjonowania oprogramowania AutoCAD 2012, takich jak narzędzia do projektowania 2D i 3D, w tym narzędzia do projektowania złożonych kształtów 3D; wizualizację i renderowanie; licencjonowanie sieciowe; możliwość dostosowania wstążki interfejsu użytkownika; wsparcie dla aplikacji LISP i Object ARX oraz Object DBX; a ponadto:

Łatwość używania

  • Autouzupełnianie w linii poleceń
  • Wielofunkcyjne uchwyty
  • Edytowalna ikona UCS
  • „Visor” dla odnośników zewnętrznych

Dokumentacja

  • Funkcja szyku skojarzonego
  • Ulepszenie wielowierszowych linii odniesienia
  • Ulepszenie kreskowania i gradientów

Projekt

  • Tworzenie podglądu

Komunikacja

  • Obsługa formatu PDF

Podobnie jak w znanej mobilnej aplikacji AutoCAD WS for iPhone i iPad, AutoCAD WS for Mac jest prostą, bezpłatną aplikacją zapewniającą podstawowe, intuicyjne narzędzie do przeglądania, edytowania i udostępniania projektów AutoCAD for Mac OS X Lion. Dzięki funkcjonalności współbieżnej edycji, użytkownicy mogą również współpracować w ramach projektowania na wielu platformach- komputer, telefon komórkowy i Internet.

AutoCAD LT for Mac jest zgodny ze standardem interfejsu aplikacji Mac, obsługuje znany pasek narzędzi Apple i szeroką paletą narzędzi. AutoCAD LT for Mac również obsługuje funkcje natywnego Mac OS X, w tym nawigację Cover Flow i funkcję Multi- Touch.

AutoCAD LT for Mac idealnie nadaje się dla projektantów, architektów i inżynierów, którzy preferują pracę w natywnym środowisku Mac oraz potrzebują tworzyć, edytować lub przeglądać plany, rysunki techniczne i dokumentację.

Aby pobrać aplikację odwiedź stronę: www.autocadws.com


Skontaktuj się z nami

Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – dwa razy w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu. Z możliwością rezygnacji.