AutoCAD WS for MacOpublikowane: 14 sty / 2013 Kategoria: Aktualności, Tagi:

Nowe portfolio produktów AutoCAD for Mac oferuje więcej możliwości milionom użytkowników oprogramowania do projektowania, tworzenia dokumentacji i współpracy.

AutoCAD 2012 for Mac został stworzony specjalnie na OS X Lion i stanowi platformę dla tworzenia atrakcyjnych projektów.

AutoCAD LT for Mac pozwala użytkownikom dokumentować projekty, optymalizować pracę oraz współpracować z zespołem projektowym i klientami. AutoCAD WS for Mac umożliwia użytkownikom przeglądanie i współpracę na plikach DWG w środowisku Mac.

Co więcej, użytkownicy AutoCAD WS mogą zapisywać pliki DWG w formacie PDF lub DWF i synchronizować je z ich bazującym w chmurze kontem AutoCAD WS, tworząc pliki, które można otworzyć z mobilnych aplikacji AutoCAD WS. AutoCAD WS jest dostępne wyłącznie w Mac App Store.

„Od czasu udostępnienia AutoCAD for Mac w zeszłym roku, opinie klientów są zdecydowanie pozytywne, co wyraźnie pokazuje potrzebę stworzenia oprogramowania do profesjonalnego projektowania na platformie Mac.”, powiedział Amar Hanspal, wiceprezes, Autodesk Platform Solutions and Emerging Business. „Stworzenie AutoCAD LT i AutoCAD WS for Mac podkreśla nasze zaangażowanie w udostępnianie projektowania dla coraz większej liczby osób, co pozwoli im kształtować otaczający nas świat.”

AutoCAD 2012 for Mac zawiera wiele udoskonaleń dotyczących funkcjonalności, projektowania, tworzenia dokumentacji, komunikacji i licencjonowania oprogramowania AutoCAD 2012, takich jak narzędzia do projektowania 2D i 3D, w tym narzędzia do projektowania złożonych kształtów 3D; wizualizację i renderowanie; licencjonowanie sieciowe; możliwość dostosowania wstążki interfejsu użytkownika; wsparcie dla aplikacji LISP i Object ARX oraz Object DBX; a ponadto:

Łatwość używania

  • Autouzupełnianie w linii poleceń
  • Wielofunkcyjne uchwyty
  • Edytowalna ikona UCS
  • „Visor” dla odnośników zewnętrznych

Dokumentacja

  • Funkcja szyku skojarzonego
  • Ulepszenie wielowierszowych linii odniesienia
  • Ulepszenie kreskowania i gradientów

Projekt

  • Tworzenie podglądu

Komunikacja

  • Obsługa formatu PDF

Podobnie jak w znanej mobilnej aplikacji AutoCAD WS for iPhone i iPad, AutoCAD WS for Mac jest prostą, bezpłatną aplikacją zapewniającą podstawowe, intuicyjne narzędzie do przeglądania, edytowania i udostępniania projektów AutoCAD for Mac OS X Lion. Dzięki funkcjonalności współbieżnej edycji, użytkownicy mogą również współpracować w ramach projektowania na wielu platformach- komputer, telefon komórkowy i Internet.

AutoCAD LT for Mac jest zgodny ze standardem interfejsu aplikacji Mac, obsługuje znany pasek narzędzi Apple i szeroką paletą narzędzi. AutoCAD LT for Mac również obsługuje funkcje natywnego Mac OS X, w tym nawigację Cover Flow i funkcję Multi- Touch.

AutoCAD LT for Mac idealnie nadaje się dla projektantów, architektów i inżynierów, którzy preferują pracę w natywnym środowisku Mac oraz potrzebują tworzyć, edytować lub przeglądać plany, rysunki techniczne i dokumentację.

Aby pobrać aplikację odwiedź stronę: www.autocadws.com


Skontaktuj się z nami

Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – dwa razy w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu. Z możliwością rezygnacji. Zobacz przykład »


[easy_contact_forms fid=13]