AutoCAD 360 – Praca offline bez połącznia internetowegoKategoria: Aktualności, Tagi: ,

Praca offline z AutoCAD 360

AutoCAD 360 jest darmową aplikacją internetową działającą na smartfonie, tablecie, komputerze, umożliwiającą tworzenie, poprawienie, przeglądanie i drukowanie projektów zapisanych w formacie DWG. Oprogramowanie dostępne jest tylko jako aplikacja internetowa z poziomu przeglądarki internetowej (IE, Firefox, Chrome,..). Program posiada prostsze narzędzia do tworzenia projektów w porównaniu z programem AutoCAD LT. Poza edycją rysunków, projekty możemy w łatwy sposób udostępniać innym użytkownikom.
https://www.autocad360.com/

Przy braku łączności z internetem, można nadal pracować z AutoCAD 360. Po wyrażeniu zgody na użytkowanie praca jest kontynuowana w trybie offline. Aby zapisać plik lokalnie, wystarczy otworzyć rysunek, następnie wybrać opcję „Pobierz Offline”.

nl20150209_5-2

Jeśli nadal chcesz pracować lokalnie, możesz kontynuować pracę na zapisanych plikach w trybie offline. Lokalnie zapisane pliki będą oznaczone ikonką z zieloną strzałką. Pobieranie w toku, będzie oznaczone niebieską strzałką.

nl20150209_5-3

Przeglądanie i edytowanie jest kontynuowane bez przerwy. Przy powrocie do trybu online, wszystkie zapisane zmiany w trybie offline, są automatycznie synchronizowane i przesłane do najnowszej wersji rysunku.