Menu

Aplikacja mobilna Autodesk Vault

Aplikacja mobilna Autodesk Vault

Kategoria: Autodesk Inventor, Tagi: , ,

Co zrobić, jeśli trzeba mieć dostęp do danych Vault, gdy jesteś w podroży, u klienta, albo na hali produkcyjnej?


Aplikacja mobilna – Autodesk Vault

Siłą oprogramowania do zarządzania danymi o produkcie Autodesk Vault jest możliwości zarządzania danymi projektowymi i technicznymi ze wspólnej centralnej lokalizacji oraz usprawnienie procesów rozwoju produktu. Ale co zrobić, jeśli trzeba mieć dostęp do danych Vault, gdy jesteś w podroży, u klienta, albo na hali produkcyjnej? Teraz możesz mieć dostęp do danych – dzięki aplikacji mobilnej Vault.

 

Co mogę zrobić przez aplikację mobilną Autodesk Vault?

Aplikacja mobilna Autodesk Vault zapewnia dostęp i możliwość pracy z danymi projektowymi i inżynierskimi w repozytorium na telefonie lub tablecie.

Uzyskaj dostęp do swoich danych projektowych na urządzeniu mobilnym:

  • Dostęp do danych, przeglądanie, rewizje, listy materiałowe, zlecenia zmiany
  • Wyszukiwanie danych , zapisywanie wyników wyszukiwania
  • Tworzenie , przenoszenie folderów i plików

Rozwój wyrobu:

  • Wypisz pliki inne niż CAD, na przykład rysunki PDF
  • Przejrzyj i zatwierdź dokumenty
  • Tworzenie zlecenia zmiany i udział z zleceniu zmiany
  • Dodaj dokumenty do zlecenia zmiany np. zdjęcia z urządzenia mobilnego

Udostępniaj dane w całej firmie:

  • Przeglądaj pliki 2D i 3D
  • Wysyłaj pliki lub linki do plików pocztą elektroniczną
  • Uzyskaj wgląd w ostatnią aktywność

Użyj aplikacji mobilnej Vault na hali produkcyjnej

Wyobraź sobie, że chcesz omówić projekt ze współpracownikami z produkcji. Zamiast drukować papierowy rysunek lub zapraszać ich na spotkanie przy komputerze stacjonarnym, możesz wziąć tablet i zabrać ze sobą dane. Masz już dostęp do potrzebnych plików. Zeskanuj kod QR na rysunku, aby wyświetlić jego model 3D CAD. Możesz przeglądać projekty, wykonywać pomiary na plikach 2D i 3D, robić notatki, a nawet akceptować zlecenie zmiany po zweryfikowaniu postępów prac.

Skorzystaj z aplikacji mobilnej Vault w miejscu gdzie się aktualnie znajdujesz

Do tej pory współpracownicy pracujący poza siedzibą firmy potrzebowali laptopa, aby uzyskać dostęp do Vault w biurze. Teraz uczestnicy projektu mają dostęp do danych Vault wtedy kiedy jest to potrzebne na urządzeniu przenośnym. Na przykład, podczas wykonywania badań, rozruchu, instalacji urządzeń lub serwisu. Aplikacja mobilna Vault umożliwia wyszukiwanie odpowiedniej dokumentacji. Nie ma potrzeby drukowania i zabierania ze sobą wersji papierowej.

Twój zespół może nawet dodawać dane do Vault w miejscu gdzie się aktualnie znajduje pracownik. Tworzenie raportu ze zdjęciami, czy obsługa list kontrolnych jest możliwa na miejscu w trakcie prowadzenia inspekcji, Inni uczestnicy projektu mogą od razu śledzić wprowadzane dokumenty zanim pracownik pojawi się w biurze.

Skorzystaj z aplikacji mobilnej Vault razem klientem 

Następnym razem, gdy będziesz musiał odwiedzić klienta w celu przeglądu projektu, zastanów się, jak pomoże Ci aplikacja mobilna Vault. Uzyskaj dostęp do dokumentacji, której potrzebujesz podczas pracy z klientem. Możesz wypisać dane (oprócz plików CAD), takie jak rysunki PDF, aby je wyświetlić i zaznaczyć uwagi czy rewizje. Potem wpisz pliki do Vault wraz z notatkami ze spotkania i zdjęciami wykonanymi za pomocą urządzenia mobilnego.

Uwagi:

Aplikacja mobilna Vault łączy się z serwerem Vault Professional – wymaga zakupu licencji Single User Vault Professional lub Vault Office.

Aplikacja mobilna Vault jest obecnie dostępna na urządzenia Apple z systemem iOS w wersji 12 lub nowszej oraz na urządzenia z systemem Android w wersji 8.0 lub nowszej.

Do przeglądania dokumentów znajdujących się na serwerze Vault wymagany jest dostęp do Internetu.

Więcej informacji: https://knowledge.autodesk.com/support/vault-products/learn-explore/caas/CloudHelp/cloudhelp/ENU/VaultMobile-Help/files/GUID-90E50512-9D04-4167-A3B7-C6C2307E7FBD-htm.html