Menu

Anima 5 – 2 500 Fotorealistycznych postaci do twoich projektów!

Anima 5 - zobacz możliwości jak łatwo wypełniać sceny ludźmi

Kategoria: Aktualności, Tagi: ,

Anima to oprogramowanie włoskiej firmy AXYZ Design, umożliwiające wypełnienie scen wizualizacji architektonicznych i projektów CG z nieograniczonym dostępem do animacji i tysięcy fotorealistycznych postaci ludzkich.


Poznaj 5 kluczowych cech dlaczego warto wybrać Anima 5!


1. Bardzo łatwo można wypełnić istniejące sceny i obrazy postaciami ludzkimi. Jest ich ponad 2500.

Wypełnianie sceny ludźmi w Anima 5


2. Masz nieograniczony dostęp do wszystkich modeli 3D metropolii®, aby stworzyć obraz dokładnie taki, jak chciałeś i z tą konkretną postacią 3D, której Ci brakowało.

Szeroki wybór postaci aby dopasować je jak najlepiej do twojego projektu dzięki Anima 5!


3. Uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji anima® i modeli 3D metropolii® z dowolnego miejsca, dzięki czemu możesz swobodnie tworzyć najlepsze obrazy i animacje.4. Zarządzaj, kontroluj i dostosowuj swoje licencje anima® ALL, aby cały zespół artystów i freelencerów mógł współpracować bez względu na to, gdzie się znajdują.

Dostęp do licencji gdziekolwiek jesteś w Anima 5!


5. Program posiada kilka różnych planów subskrypcyjnych, które można dopasować do tego czy jesteś freelancerem, małym studiem czy dużą firmą, anima® ALL jest stworzona dla Ciebie!

Dopasuj subskrypcję Anima do swoich potrzeb!


Przykładowe zastosowania postaci w Anima 5:


FAQ – Najczęściej zadawane pytania

1. Z jakim oprogramowaniem jest kompatybilna Anima 5 ?

Jeśli używasz 3ds Max, Cinema 4D, Maya lub Unreal Engine, będziesz mógł importować i renderować sceny i postacie wygenerowane za pomocą animacji® za pomocą pluginów dostarczonych z produktem.
NIE BĘDZIE MOŻLIWA KONWERSJA SCEN I POSTACI DO ŻADNEGO STANDARDOWEGO FORMATU (FBX, COLLADA, ALEMBIC).

2. Co konkretnie zawiera program (jakie treści)?

Anima® ALL zawiera wszystkie biblioteki postaci Metropoly® 3D People rigged, gotowe do pozowania, ambientowe i 4D Digital Humans®, a także anima® PRO i całe oprogramowanie potrzebne do tworzenia najlepszych obrazów w ulubionym oprogramowaniu 3D.

3. Czy można używać Anima 5 na kilku komputerach?

Tak, z każdego wykupionego stanowiska można korzystać na 3 (trzech) różnych komputerach, pod warunkiem, że nie są one używane w tym samym czasie. Administrowanie Twoimi komputerami odbywa się z poziomu panelu sterowania subskrypcją.

4. Na jaki okres wykupuje się subskrypcję do Anima 5?

Czas trwania umowy jest roczny od dnia zawarcia umowy. Po zakończeniu okresu będziesz mieć możliwość przedłużenia subskrypcji na kolejny rok.Autor: Anetta Hauzer | PCC Polska