Menu

Aktualności

Jak SpaceMouse ułatwia pracę animatora

HaZimation to pionierskie mikrostudio z siedzibą w Londynie, specjalizujące się w produkcji filmów fabularnych, seriali telewizyjnych i gier wideo.
Czytaj


Mimo, że sztuczna inteligencja szybko staje się narzędziem współpracy, zwiększając ludzką pomysłowość i innowacyjność, wiele osób nie poświęcając zbyt wiele uwagi rosnącej roli AI w ich życiu.
Czytaj


Tagi:
Zobacz nowy model transakcyjny Autodesk

Niebawem udostępnimy specjalną stronę, na której będziemy dodawać bardziej szczegółowe informacje o nadchodzących zmianach. Jeśli chcesz być na bieżąco zapisz się na Newsletter >>
Czytaj


Anima 5 - zobacz możliwości jak łatwo wypełniać sceny ludźmi

Anima to oprogramowanie włoskiej firmy AXYZ Design, umożliwiające wypełnienie scen wizualizacji architektonicznych i projektów CG z nieograniczonym dostępem do animacji i tysięcy fotorealistycznych postaci ludzkich.
Czytaj


Wielki powrót do programów V-Ray, enscape lub Corona

Straciłeś możliwość łatwego i szybkiego renderowania scen w V-Ray, Enscape, Corona?  Powróć do gry z nowościami zawartymi w programach i zyskaj rabat 23% na nową licencję
Czytaj


Jak uzyskać płaskie rozwinięcie profilu do zwymiarowania wycięć na produkcję?

Podczas projektowania konstrukcji składającej się z zaginanych profili, wykonujemy je w projekcie jako elementu już zagięte. Natomiast w procesie produkcji pracujemy na płaskich profilach które najpierw należy wyciąć, potem zagiąć i zespawać.
Czytaj


opcje wprowadzania dynamicznego w AutoCAD

Zdarzyło Ci się, że podczas rysowania w programie AutoCAD i AutoCAD LT zniknęło pole, które przy kursorze myszy wyświetla wymiary? Funkcja (zmienna) ta nazywa się wprowadzanie dynamiczne.
Czytaj


Zmiany w licencjonowaniu produktów Autodesk

Z dniem 11 czerwca 2024r. zostały zaktualizowane zasady jednoczesnego korzystania z subskrypcji dla jednego użytkownika.
Czytaj


Nowe możliwości szyków w Inventor 2025

W najnowszej wersji programu Autodesk Inventor 2025 w znaczny sposób zostały zmodyfikowane polecenia szyk w szkicu i szyk w części. Zobacz jak wykorzystywać nowe funkcjonalności!
Czytaj


4 odcinki darmowego kursu o Enscape już są dostępne!

Jesteśmy już w połowie naszego darmowego kursu do Enscape. Pierwsze 4 części są już dostępne do obejrzenia, a kolejne 3 są w drodze! Zobacz jak rozpocząć swoją przygodę z silnikiem renderującym w czasie rzeczywistym!
Czytaj