Aktualności

Wizualizacje w 3D? Sprawdźmy to! Testowanie sprzętu HTC Vive do przedstawiania wizualizacji 3D!
Czytaj


Data: 26 Sty / 2021 Tagi: ,

Architektura w grach, choć na pozór niezauważalna, to właśnie ona buduje charakter gry, w której się poruszamy. Im bardziej rozbudowane poziomy gier, tym więcej przyjemności mamy z grania i eksploracji przestrzeni.
Czytaj


Poznaj sposoby inżyniera aplikacji Autodesk Inventor, Przemysława Sokołowskiego, na poprawne przygotowanie layoutów w formacie .dwg do wykorzystania w programie Inventor.
Czytaj


Z artykułu dowiesz się jak efektywnie przygotować w programie Inventor a następnie wyeksportować niezbędną do produkcji listę części.
Czytaj


Data: 11 Sty / 2021 Tagi: , , , ,

Chcesz wiedzieć jak wygląda sprzęt do motion capture – zapisz się na prywatny pokaz!
Czytaj


Data: 11 Sty / 2021 Tagi: , ,

Zapraszamy na naszą prelekcję z MoCapu i animacji, która odbędzie się podczas wydarzenia Game Developer Meetup!
Czytaj


Data: 11 Sty / 2021 Tagi: , , ,

Niedawno wyszła aktualizacja programu Maya. Kolejny update od Autodesku wniósł kilka przydatnych poprawek.
Czytaj


Fusion 360 do tworzenia assetów do gier? Brzmi przewrotnie, ale jeden z popularniejszych programów CAD/CAM coraz częściej wykorzystywany jest przez concept artystów. Zobacz jak! 
Czytaj


Data: 29 Gru / 2020 Tagi: ,

Czy 3ds Max nadaje się do tworzenia animacji, projektów wirtualnej rzeczywistości VR i rozszerzonej rzeczywistości AR? Okazuje się, że z powodzeniem, jak udowadnia to studio ALT / SHIFT.
Czytaj


Chaos Vantage to nie nowość, ale rozszerzenie silnika Project Lavina. Zobacz co się zmienia i czy możesz przetestować Vantage za darmo!
Czytaj