Menu

3ds Max jako wielozadaniowe narzędzie w studiu ALT / SHIFT

3ds max jako wielozadaniowe narzędzie używane w studiu alt shift

Kategoria: 3ds Max, Tagi: ,

Czy 3ds Max nadaje się do tworzenia animacji, projektów wirtualnej rzeczywistości VR i rozszerzonej rzeczywistości AR? Okazuje się, że z powodzeniem, jak udowadnia to studio ALT / SHIFT.


3ds Max jako wielozadaniowe narzędzie

Studio kreatywne ALT / SHIFT specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych projektów 2D i 3D dla klientów z całego świata. Skupiają się głównie na projektach architektonicznych i motion graphics. Wykorzystują wszelkie nowinki, aby zaciekawić klienta. Począwszy od wysokiej klasy wizualizacje, animacje, projekty wirtualnej rzeczywistości VR i rozszerzonej rzeczywistości AR. Do uzyskania najlepszych efektów wizualnych wykorzystują wiele narzędzi, ale głównym takim spoiwem łączącym wszystkie produkty jest 3ds Max.

3ds Max jest kluczem do naszego workflow’u i organizacji pracy. Jest niesamowity i przez kilka ostatnich wydań stawał się coraz bardziej stabilny”

most statek kosmiczny

ALT / SHIFT zostało założone w roku 2017 a już współpracuje z takimi dużymi markami jak: Adidas, BMW, Audi i wiele innych. Współzałożyciele Patrick Vogel i Tanja Nikolić-Vogel całkiem inaczej podchodzą do zasad tradycyjnej architektury i właśnie dzięki temu nowoczesnemu podejściu tak szybko zaistnieli na rynku. Wciąż szukają, nowych dróg do efektywnego wykorzystania dostępnych narzędzi i uczą się jak pracować wydajniej i z większą łatwością przenosić projekty na wyższy poziom. Testują wszelkiej maści pluginy do 3ds Max, które poszerzają i tak już ogromne możliwości programu. Dla przykładu w najnowszych projektach testują dość mało znany w architekturze silnik renderujący TyFlow. Sami właściciele wypowiadają się, że 3ds Max pod względem funkcji i wydajności nie ma innego porównywalnego programu na rynku, a w połączeniu z Revit’em żaden projekt architektoniczny nie jest im straszny.

3ds Max sprawia, że proces tworzenia jest przyjemniejszy, zapewniając jednocześnie, że dostarczamy bardziej przykuwającą wzrok grafikę.”

Dowiedz się więcej o tym, jak pracuje studio ALT / SHIFT – pobierz case study >>>

Autor: Jakub Baran | PCC Polska