Menu

2 nowe myszki dla profesjonalistów od 3Dconnexion

Cadmouse wireless pro 3

Kategoria: Aktualności, Tagi: There is no tags

W ofercie producenta profesjonalnych myszek i manipulatorów 3Dconnexion pojawiły się 2 nowe myszki: CadMouse Pro Wireless i CadMouse Pro Wireless Left. Z artykułu dowiesz się czym się wyróżniają!


Nowe myszki dla profesjonalistów od 3dconnexion

W ofercie producenta profesjonalnych myszek i manipulatorów 3D pojawiły się 2 nowe myszki:

  • CadMouse Pro Wireless.
  • CadMouse Pro Wireless Left.

Są to bezprzewodowe, pełnowymiarowe myszki z rodziny CadMouse Pro Wireless.

Cadmouse wireless pro 1
CadMouse Pro Wireless to urządzenie wszechstronne, zaprojektowane specjalnie dla profesjonalnego użytkownika CAD. Jego nachylony kształt pozwala na optymalną rotację nadgarstka, co zapewnia bardziej naturalne ułożenie dłoni i komfort pracy. Łącząc ergonomiczne właściwości ze dedykowanym dla CAD środkowym przyciskiem myszy, inteligentnym kółkiem przewijania z precyzją przybliżania co do kliknięcia w aplikacjach CAD, czujnikiem optycznym o wysokiej rozdzielczości, funkcją QuickZoom, łatwym dostępem do programowalnego menu radialnego i trwałością przewidzianą na ponad 50 milionów kliknięć, CadMouse Pro Wireless jest podstawą każdego nowoczesnego zestawu narzędzi do CAD i idealnym uzupełnieniem myszy 3D SpaceMouse.

CadMouse Pro Wireless jest wyposażona w akumulator litowo-polimerowy i można ją podłączyć na trzy sposoby: technologią Bluetooth® Low Energy, uniwersalnym odbiornikiem USB 3Dconnexion lub kablem micro USB. Podobnie jak inne bezprzewodowe produkty 3Dconnexion nowa mysz jest sprzedawana w zestawie z dopasowanym, półsztywnym futerałem gwarantującym bezpieczny transport.

CadMouse Pro Wireless LEFT jest to pierwsza bezprzewodowa, pełnowymiarowa mysz dla profesjonalistów CAD, którzy do obsługi myszy komputerowej używają lewej ręki.

Cadmouse wireless pro 2

 

CadMouse Pro Wireless Left to idealne narzędzie zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach leworęcznych, ale będzie również świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcieliby przełożyć mysz z ręki prawej do lewej, by uniknąć dolegliwości związanych z syndromem RSI (od ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni).

CadMouse Pro Wireless Left to odbicie lustrzane myszy CadMouse Pro Wireless, ergonomicznie dostosowane do lewej dłoni. Jej nachylony kształt pozwala na optymalną rotację nadgarstka, co zapewnia bardziej naturalne ułożenie dłoni i komfort pracy. Łącząc ergonomiczne właściwości ze dedykowanym dla CAD środkowym przyciskiem myszy, inteligentnym kółkiem przewijania z precyzją przybliżania co do kliknięcia w aplikacjach CAD, czujnikiem optycznym o wysokiej rozdzielczości, funkcją QuickZoom, łatwym dostępem do programowalnego menu radialnego i trwałością przewidzianą na ponad 50 milionów kliknięć, CadMouse Pro Wireless Left będzie podstawą każdego nowoczesnego zestawu narzędzi do CAD i idealnym uzupełnieniem myszy 3D SpaceMouse.

 

Autor: Tomasz Jarmuszczak | PCC Polska