O nas

Wiedza i doświadczenie

Firma PCC Polska na rynku CAD działa od 2002 roku. Przez ten czas z naszych usług skorzystało ponad 2 tysiące klientów. Oferujemy zarówno uniwersalne rozwiązania, jak również indywidualne usługi i oprogramowanie dopasowane do potrzeb indywidualnego odbiorcy.

 

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Autodesk

Firma Autodesk jest czołowym dostawcą doskonałych narzędzi pracy dla inżynierów i projektantów z wielu różnych branż. Obecnie posiadany Status Gold Partnera Autodesk jest potwierdzeniem, że jesteśmy w stanie zapewnić kompletne rozwiązania programowe firmy Autodesk a nasze usługi wykonujemy na najwyższym światowym poziomie.

 

certiport_szkolenia2Posiadamy Certyfikaty Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego, Autoryzowanego Centrum Certyfikacji
oraz Centrum Testowego CERTIPORT

Jest to gwarancja najwyższej jakości usług szkoleniowych świadczonych przez naszą firmę i wiedzy posiadanej przez naszych trenerów. Za udział w naszych szkoleniach Autodesk wydawane są specjalne certyfikaty uczestnictwa.

Mamy także uprawnienia do przeprowadzania egzaminów ze znajomości oprogramowania Autodesk i wydawania honorowanych na całym świecie Międzynarodowych Certyfikatów Autodesk na poziomie Associate i Professional.


Jesteśmy rzetelni i wiarygodni

Wierzymy, że w biznesie najważniejsze jest zaufanie i wiarygodność wobec partnerów. Dlatego też dołączyliśmy do programu RZETELNA FIRMA.

Szkolenia Unijne

Na swoim koncie mamy również projekty szkoleniowe współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. W ramach programu „Projektujemy na Dolnym Śląsku”, adresowanego do mikro i małych przedsiębiorców, przeszkoliliśmy kilkaset osób z obsługi takich programów jak AutoCad, 3ds Max czy Revit.