Dlaczego warto?

certyfikat strona

Zostań ekspertem
Certyfikat Autodesk to najbardziej wiarygodny dokument potwierdzający Twoją wiedzę i umiejętności. Przedstaw Twoje kompetencje i doświadczenie za pomocą wiarygodnego dokumentu wystawionego przez producenta oprogramowania.

Wyprzedź konkurencję
Szybciej zdobądź zaufanie kontrahenta, mając tym samym przewagę nad konkurencją. Posiadacze Certyfikatu to czołówka najlepszych specjalistów w danej branży.

Poszerz horyzonty
Przygotowanie do certyfikacji to zweryfikowanie i udoskonalenie obecnych umiejętności oraz zdobywanie nowej, przydatnej wiedzy.

Zyskaj uznanie
Certyfikaty Autodesk to także prestiżowe wyróżnienie oraz oznaka profesjonalizmu i wysokiej jakości. Pozostaw konkurencję daleko w tyle, zyskując intratne konktakty oraz prowadząc nietuzinkowe projekty.

Szybciej awansuj
W oczach pracodawcy posiadacze Certyfikatów to prawdziwi eksperci w swej branży. Zyskasz większą siłę przebicia na rynku pracy oraz w codziennych kontaktach biznesowych.

Dołącz do elity
Zostań członkiem elitarnej grupy Certyfikowanych Programistów Autodesk – Twoje nazwisko pojawi się w bazie danych Autodesk Certified Proffesionals, dostępnej dla Twoich obecnych i przyszłych pracodawców.

Wykorzystaj swoje atuty
Certyfikaty oraz logo Autodesk umieszczone na papierze firmowym, wizytówkach itp. to najlepsza reklama dla Ciebie i Twojej firmy.