Zbiór ćwiczeń do każdego szkolenia z Inventora!Do szkolenia książka w prezencie!

Mikołaj już u nas był i zostawił świetne prezenty mikołajkowe! Do szkoleń z Inventora na poziomie podstawowym i zaawansowanym dajemy w prezencie Zbiór ćwiczeń do Inventora autorstwa Fabiana Stasiaka.

Wystarczy między 6 – 31 grudnia 2018 r. zgłosić się na szkolenie z Inventora z wybranego poziomu. Ale kto pierwszy ten lepszy! Mamy tylko 3 sztuki książek, każda o wartości 110 zł:

  • Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs podstawowy – 2 sztuki

  • Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs zaawansowany – 1 sztuka


O książkach do Inventora i ich autorze

Podręcznik „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs podstawowy” przeznaczony jest dla osób zaczynających swoją przygodę z systemem Autodesk Inventor 2018. Dzięki ćwiczeniom można swobodnie uczyć się pracy z programem Autodesk Inventor 2018 i osiągnąć biegłość w projektowaniu części, budowaniu zespołów, tworzeniu dokumentacji rysunkowej projektu, administrowaniu plikami modeli 3D i rysunków.

Podręcznik Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs zaawansowany to świetny wybór dla tych użytkowników systemu Autodesk Inventor, którzy znają już podstawy pracy w tym oprogramowaniu i teraz chcą intensywnie wykorzystywać zaawansowane możliwości Inventora oraz jak najlepiej wykorzystać to narzędzie projektowe. Książka zawiera także rozdział o Autodesk Vault Basic 2018, który przybliża narzędzie do zarządzania dokumentacją projektową.


Sam autor, Fabian Stasiak, to jeden z ekspertów oprogramowania Autodesk dla mechaników – szczególnie do projektowania mechanicznego i zarządzania dokumentacją projektową. Jest autorem wielu publikacji tematycznych a także posiadaczem certyfikatu Autodesk Inventor Certified Professional, który potwierdza specjalistyczne umiejętności i praktyczną umiejętność pracy w programie.


Skontaktuj się z nami

Masz jakiekolwiek pytanie? Skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą i zaproponują optymalną ofertę:

  • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
  • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


 

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.

Inne promocje


Copyright 2015-2018 PCC Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone.