Oprogramowanie dla grafików i animatorów

banner-rozw-graficy kopia

Twórz niesamowity świat rozrywki


Rozwiązania Autodesk do modelowania, animacji i renderowania w 3D pozwalają twórcom wizualizacji 3D i programów telewizyjnych na podejmowanie najtrudniejszych wyzwań twórczych.  Oprogramowanie Autodesk Media&Entertainment to doskonałe rozwiązanie dla kreatywnych grafików i animatorów, chcących zajmować się o wiele bardziej kompleksowymi projektami, pracą z kreatywnymi narzędziami, zwiększaniem wydajności oraz wykonać każde możliwe zadanie, począwszy od modelowania, przez animację, rendering i symulacje fizyczne.


Rozwiązanie Autodesk do modelowania, animacji i renderingu pomaga:

  • Tworzyć wspaniałe filmy i programy telewizyjne
  • Przenieść swoją twórczość na wyższy poziom
  • Dopracowywać oraz komponować efekty specjalne
  • Znacznie skrócić czas tworzenia i wdrażania projektu

 

Oprócz możliwości zakupienia pojedynczych programów oferujemy rozbudowany zestaw narzędzi zapewniający wyjątkową zdolność jednoczesnej obsługi i doskonałego komfortu pracy dzięki pakietom Entertainment Creation Suites. Funkcjonalności poszczególnych programów poznasz wchodząc w zakładkę „Programy”.

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzyści z zastosowania oprogramowania Autodesk Media & Entertainment, skontaktuj się z nami już dziś.

Zapytaj o ofertę >>


Chase11_1335423856

Modelowanie, animacja i rendering

Nasza oferta oprogramowania dla  branży mediowej. Aby uzyskać szczegółowe informacje przejdź do podstrony programu lub skontaktuj się z nami – pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania.

Autodesk 3ds Max 2016

Najnowsza wersja najpopularniejszego na świecie programu do tworzenia wizualizacji i animacji 3D. Oprogramowanie Autodesk 3ds Max 2015 pozwala tworzyć świetnie wyglądające modele 3D w krótszym czasie. Udostępnia wszystkie opcje modelowania, animacji i renderingu 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk Maya 2016

Autodesk Maya 2015 jest obecnie najpotężniejszym narzędziem w rękach niemal każdego mistrza animacji 3D i filmowych efektów specjalnych. Dzięki rozbudowaniu i tak ogromnych możliwości symulowania fizyki i zjawisk atmosferycznych stał się filarem każdego poważnego studia efektów specjalnych i zaawansowanej animacji 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk MotionBuilder 2016

Autodesk MotionBuilder jest obecnie podstawowym narzędziem niemal każdego studia animacji 3d oraz motion capture. Jest doskonałym narzędziem służącym do czyszczenia animacji motion capture, pre-wizualizacji oraz animacji postaci na potrzeby gier 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk Mudbox 2016

Autodesk Mudbox 2015 to zaawansowane oprogramowanie do rzeźbienia cyfrowego i malowania tekstur 3D dla twórców 3D z branży gier, filmu, telewizji i projektowania. Program Mudbox firmy Autodesk łączy w sobie niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika oraz szereg bardzo zaawansowanych zestawów narzędzi, szablonów oraz pędzli do tworzenia wyjątkowo realistycznych modeli i środowisk 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk Softimage 2016

Autodesk Softimage jest najdłużej rozwijanym pakietem do grafiki i animacji 3D na świecie. Przy jego pomocy stworzono cyfrowe dinozaury w Oskarowym ”Parku Jurajskim”, efektowne ujęcia w „Titanicu” oraz legiony wojowników w „300”.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Subskrypcje Autodesk

Korzystaj z mocy obliczeniowej chmury. Aktualizuj oprogramowanie. Zyskaj przewagę nad konkurencją. Wszystko w ramach Subskrypcji: program Autodesk Subscription pozwala zwiększyć wydajność narzędzi do projektowania. Zapewnia aktualizacje oprogramowania i przewagę nad konkurencją przy jednoczesnym dostępie do mocy obliczeniowej chmury, a zróżnicowane opcje spełnią wymagania każdej firmy.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe


Silniki renderujące i pluginy

v-ray-dla-3ds-max

V-Ray

Silnik renderujacy V-Ray, stworzony przez bułgarską firmę Chaos Group, jest jednym z najpopularniejszych pluginów dla 3ds max i Maya. Najnowsza wersja oprogramowania – V-Ray 3.0 zawiera wiele nowych funkcji, które pozwalają uzyskać jeszcze lepsze wizualizacje, w krótszym czasie. V-Ray to najlepsze narzędzie dla twórców, którym zależy na fotorealistycznych efektach.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Maxwell Render

Wśród wielu silników renderujących jednym z najbardziej interesujących w ostatnim czasie jest Maxwell Render. Praca w nowym środowisku to niewątpliwe wyzwanie dla artysty, jednak wszyscy Ci, którzy używali aparatu fotograficznego, z pewnością zaadaptują się do nowego sposobu pracy.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe


Grafika 2D i teksturowanie

Adobe Photoshop CC

Oprogramowanie Adobe Photoshop CC oferuje najnowocześniejsze mechanizmy obróbki grafiki, nowe opcje twórcze oraz ponadprzeciętną wydajność opartą na mechanizmie graficznym Adobe Mercury. Nowe i przeprojektowane narzędzia oraz obiegi pracy pozwalają retuszować obrazy z uwzględnieniem ich zawartości, a także udostępniają intuicyjny interfejs do projektowania i produkcji filmów.

Zapytanie ofertowe

Kontakt z nami


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące cyfrowego prototypowania- zapraszamy do kontaktu. Można się z nami skontaktować na kilka różnych sposobów:


  • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 12 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy jednym z liderów rynku CAD w Polsce.color-on-white

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.
Promocje


Copyright 2015-2016 PCC Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone.