Dobierz odpowiedni komputer do pracy w programie Inventor

Te stacje robocze oraz sprzęt dodatkowy powinieneś wybrać jeśli chcesz się cieszyć szybką, wydajną i niezawodną pracą w programie Inventor…

Odpowiedni komputer do pracy w Inventor

Wybierając profesjonalne oprogramowanie do projektowania CAD 2D i 3D należy zastanowić się nad odpowiednim sprzętem, na którym to oprogramowanie będzie zainstalowane. Firma Autodesk udostępnia informacje zarówno o minimalnych jak i zalecanych wymaganiach sprzętowych dla stanowisk roboczych.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno taki sprzęt jak i rekomendowane przez nas konfiguracje stacje roboczych, karty graficzne i monitory. Rekomendacje te wynikają z naszego wieloletniego doświadczenia w branży projektowania inżynierskiego, opinii klientów oraz testów sprzętu i oprogramowania, które przeprowadzamy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na sklepie PCC Polska.

HP Z240 Workstation

Doskonała stacja do codziennej pracy w programie Inventor i AutoCAD, niezawodna, wydajna i cicha.

Polecamy do:
Stacja Z240 doskonale sprawdzi się w projektowaniu średniej wielkości złożeń i tworzeniu dokumentacji.

Zalety Z240:
Szybki dysk SSD na szynie PCI, procesor i7 i pamięć DDR4 zapewnia błyskawiczne otwieranie nawet dużych zespołów.

Zobacz ofertę stacji HP Z240 >>

Z240 polecana do Inventor

Polecana konfiguracja stacji HP Z240 zawiera: procesor Intel i7, 16 GB pamięci RAM DDR4, dysk SSD PCI 256 GB i dysk HDD 1 TB, kartę graficzna Quadro K2200, Windows 7 lub 10 Prof. 64-bit

 Sprawdź na sklepie >>

HP Z440 Workstation

To najszybsze jednoprocesorowe stacje robocze w ofercie firmy HP. Stacje Z440 mogą być wyposażone w procesory posiadające 4, 6 i 8 rdzeni.

Stacja Z440 sprawdzi się doskonale w pracy z dużymi zespołami w zadaniach gdzie wymagana jest niezawodność, stabilna praca, długotrwałe obliczenia.

 Zobacz ofertę stacji HP Z440 >>

Z440 polecana do Inventor

Polecana konfiguracja stacji HP Z440 zawiera: procesor Intel Xeon, 16 GB pamięci RAM DDR4, dysk SSD PCI 256 GB i dysk HDD 1 TB, kartę graficzna Quadro M400, Windows 7 lub 10 Prof.

Procesory wielordzeniowe

W programie Inventor  procesory wielordzeniowe sprawdzą się w następujących zadaniach:

  • obliczenia MES
  • wizualizacje, animacje rendering, Inventor Studio
  • renderowanie widoku z użyciem Ray Tracing
  • tworzenia rysunków z dużą ilości widoków
  • modelowanie z użyciem jądra Autodesk Shape Manager – modele powierzchniowe, import powierzchni,
  • operacje wykonywane z narzędzia Harmonogram Zadań
Z440 polecana do Inventor i grafiki 3DZ440 polecana do Inventor

Stacja HP Z440 z procesorem 6 rdzeni

Stacja HP Z440 z procesorem 8 rdzeni

HP Z640 i Z840 Workstation

Z640 i Z840 są stacjami 2-procesorowymi. Świetnie sprawdzą się w pracy z programem Inventor / Inventor Professional na bardzo dużych złożeniach, prowadzeniu obliczeń czy wykonywaniu wizualizacji.

Wymienione stacje to także doskonałe komputery do wykorzystania przy prowadzeniu złożonych symulacji, obliczeń i analiz w takich programach Autodesk jak: Nastran In-CAD, CFD, Autodesk Simulation Mechanical,..

Quadro_Family_Maxwell_Kepler_low_res

Karty graficzne NVIDIA Quadro

Do wyposażenia stacji roboczych HP polecamy certyfikowane karty graficzne do obsługi programów CAD firmy nVidia:

  • Qurtdro K620 – zasrosowania rysunki 2D AutoCAD, Invebntor pojedyncze części i małe zespołwy
  • Auadro M2000 – AutoCAD duże plany, Layouty, Inventor śrdedniej wielości i duże zespoły
  • Quadro M4000 – Proca w programieInvento z dużymi prpojektoami

Zobacz ofertę kart graficznych >>

monitoryHP

Monitory HP

Oferujemy monitory o wielościach od 22” do 34”, wąska ramka boczna ekranu idealnie umożliwia ustawienie 2 monitorów obok siebie. Monitory HP oferują stabilny obraz, fabryczna kalibracje kolorów, znakomite podświetlenie obrazu, rozdzielczości od Full HD -1920×1080 do 5K  5120×2880. Znakomicie sprawdzą się w wielogodzinnej pracy z projektami 3D i 2D.

Sprawdź ofertę na monitory >>

Myszki i manipulatory 3D

W wyposażaniu profesjonalnego stanowiska roboczego każdego inżyniera nie może zabraknąć nowoczesnej myszki oraz manipulatora 3D, które pozwolą aby jego wielogodzinna praca była przyjemna i sprawna. Warto zapoznać się z najnowszą ofertą oraz aktualnymi promocjami na naszym sklepie.

CAD MousespaceMouse enterprisepaceMouse Enterprise Kit
CAD Mouse: Wygodna i duża mysz dla konstruktora wraz z podkładką o doskonałych właściwościach poślizgu.

Zobacz >>

Nowy manipulator Space Mouse Enterprise – łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i wieloletnie doświadczenie.

Zobacz >>

Promocja na zestaw  Space Mouse Enterprise KIT – mysz, podkładka i manipulator.

Zobacz >>