Aktualności

Data: 21 Lis / 2017 Tagi: , , , , , ,

Szukasz nowego komputera do projektów? Zobacz polecane przez nas konfiguracje stacji roboczych HP: Z240 i  Z440 gotowe do pracy od zaraz!


Czytaj


Data: 21 Lis / 2017 Tagi: , ,

Chcesz zweryfikować czy to, co zaprojektowałeś w CAD da się wyprodukować? W Inventorze jest dostępny darmowy moduł CAM, w którym stworzysz strategię obróbki, bez potrzeby zlecania go firmom zewnętrznym.
Czytaj


Nastran-In CAD jest narzędziem przeznaczonych do wykonywania analiz i obliczeń MES. 
Czytaj


Głodnych wiedzy i rozwoju zapraszamy do wzięcia udziału w nadchodzących wydarzeniach: webinariów i warsztatów. Zarówno dla branży mediowej i mechanicznej. Jest w czym wybierać! 
Czytaj


Rewelacyjna karta graficzna przystosowana do obliczeń- sprawdź co potrafi!
Czytaj


Data: 14 Lis / 2017 Tagi: , , ,

Zobacz jak dzięki dodatkowym narzędziom w Maya jesteś w stanie rzeźbić w modelach bez potrzeby eksportowania ich do zewnętrznych programów.
Czytaj


Data: 30 Paź / 2017 Tagi:

Studentka architektury projektuje swoje przepisy kulinarne w 2D. Przeczytaj, jak łączy pasję do architektury i gotowania za pomocą programu.
Czytaj


Czy Twoja firma zajmuje się konstrukcjami blachowymi? Czy zdarzyło Ci się popełnić błąd podczas tworzenia rozkroju blachy? Czy zdarzyło Ci się nie przewidzieć kolizji związanej z gięciem blachy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!
Czytaj


Data: 27 Paź / 2017 Tagi: ,

Zmienne systemowe w AutoCADzie monitorują jego zachowanie i reakcję na nasze polecenia. Chcesz mieć większą kontrolę nad swoim oprogramowaniem? Sprawdź jak działa monitor zmiennych systemowych oraz w jaki sposób możesz nimi zarządzać.
Czytaj


Data: 27 Paź / 2017 Tagi: , , ,

Aż 20 stron ciekawych porad i rozwiązań przedstawia w swoim ebooku Lynn Allen, ekspert Autodesk. Sprawdź jakie tematy w nim porusza oraz jak można go zdobyć.
Czytaj
Copyright 2015-2016 PCC Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone.