Aktualności

Data: 23 Lut / 2017 Tagi: , ,

Najbliższe marcowe warsztaty mechaniczne PCC Polska będą poświęcone tematowi Inventor iLogic oraz jego dostosowywaniu pod zaawansowanych użytkowników. 


Czytaj


Najbliższe marcowe warsztaty mechaniczne PCC Polska będą poświęcone tematowi 3ds Maxa oraz jego wykorzystaniu przez zaawansowanych użytkowników, a w szczególności architektów i game developerów. 


Czytaj


Data: 21 Lut / 2017 Tagi: , , ,

Mało osób wie o kalkulatorze QuickCalc wbudowanym w AutoCAD-a, a może się on okazać bardzo przydatny.


Czytaj


Data: 21 Lut / 2017 Tagi: , , , ,

Zdarza się, że podczas instalacji AutoCAD-a 2017 pojawia się komunikat, że wymagany jest Internet Explorer 7 lub nowszy. Pokazujemy jak rozwiązać ten problem.


Czytaj


Data: 21 Lut / 2017 Tagi: , ,

Skróty klawiszowe AutoCAD -a to świetny sposób na przyspieszenie rysowania. Za ich pomocą szybko aktywujesz polecenie, które w tym momencie potrzebujesz bez konieczności wyszukiwania go na wstążce.
Czytaj


Data: 21 Lut / 2017 Tagi: , , ,

Aplikacje Autodesk App Store dla programu AutoCAD są tworzone przez społeczność użytkowników i pomagają w dostosowaniu oprogramowania do unikatowych i specyficznych wymagań projektowych.


Czytaj


Podczas aktywacji programów Autodesk z serii Collection i wpisaniu klucza produktu pojawia się komunikat „Wprowadzony klucz produktu jest niepoprawny. Zweryfikuj go i wprowadź ponownie”? Podpowiadamy jak to naprawić.


Czytaj


Podręcznik Fabiana Stasiaka „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2017. Kurs zaawansowany”, przeznaczony jest dla użytkowników którzy chcą lepiej wykorzystywać oprogramowanie Autodesk Inventor w swojej pracy.


Czytaj


Często zdarza się że wyciągnięcie proste nie wystarcza, chcielibyśmy aby wyciągnięcia były nieregularne, pod kątem lub zwężające się. Pomocą służą wyciągnięcia złożone – zobacz jak je wykonać.


Czytaj


Data: 14 Lut / 2017 Tagi: , , ,

W miarę jak projekty produktów stają się większe i bardziej złożone, wymagają więcej zasobów obliczeniowych. Dowiedz się, w jaki sposób zoptymalizować wydajność przy pracy z dużymi zespołami w programie Autodesk Inventor.
Czytaj
Copyright 2015-2016 PCC Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone.