Aktualności

Rok 2017 firma HP zaczęła od wypuszczenia na rynek nowej  stacji roboczej zamkniętej w designerskiej obudowie. Mała, ale potężna – HP Z2 Mini.
Czytaj


Zobacz w jaki sposób, tworząc nowy projekt, korzystać z plików zawartych w innym projekcie. 

Czytaj


Jedną z zalet pracy w Autodesk Inventor jest projektowanie koncepcyjne, funkcjonujące jako fundament prototypowania cyfrowego. 
Czytaj


Data: 18 Sty / 2017 Tagi: , , ,

Wykonanie analiza naprężeń projektowanej części lub złożenia pomaga dokonać ewaluacji projektu pod kątem działania elementu bez deformacji lub zerwania. 

Czytaj


Data: 10 Sty / 2017 Tagi: , , ,

Zapraszamy na część drugą poradnika, w którym dowiesz się jak wykorzystać wykorzystywać Data Channel Modifier do renderowania siatki na podstawie jego krzywizny. 
Czytaj


Zapraszamy na serię webinariów z branży Media & Entertainment prowadzonych przez światowej klasy ekspertów Autodesk od oprogramowania Maya, Shotgun, Flame, Stingray oraz LIVE.
Czytaj


Data: 22 Gru / 2016 Tagi: ,

Specjalna kartka świąteczna od PCC Polska dla wszystkich naszych klientów i kontrahentów..
Czytaj


Projektujesz w AutoCAD duże obiekty? Szukasz stacji roboczej, na której Twoja praca będzie przyjemna i szybka? Zobacz co możemy Ci zaproponować..
Czytaj


Data: 19 Gru / 2016 Tagi: , , ,

Poradnik w wersji elektronicznej, z którym powinien zapoznać się każdy użytkownik programu AutoCAD.
Czytaj


Zobacz co zrobić jeśli często korzystasz z możliwości zapisu dokumentacji w formacie PDF, a plik generowany jest nieprawidłowo..

Czytaj
Copyright 2015-2016 PCC Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone.